Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy odpowiedzą za przestępstwa narkotykowe.
W ubiegły piątek w Grabinach, funkcjonariusze z posterunku w Czarnej zwrócili uwagę na dwa zaparkowane samochody i znajdujących się przy nich dwóch młodych mężczyzn, postanowili ich skontrolować.

Podczas wykonywanych czynności, policjanci przeszukali samochody mężczyzn. Okazało się, że 24-letni mieszkaniec Góry Motycznej miał w pojeździe ponad kilogram amfetaminy. Dalsze przeszukania miejsc zamieszkania 24-latka i 22-letniego mieszkańca Grabin, doprowadziły do ujawnienia blisko 300 gramów marihuany oraz ponad 200 gramów mefedronu. Obaj zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Mężczyzn poddano badaniu na narkotesterze, który wskazał, że obaj byli pod działaniem środków odurzających.

Wypadek w Albigowej. Trzy osoby w szpitalu w tym 4-letnie dziecko
W sobotę, 24-latek usłyszał prokuratorski zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychoaktywnych. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na najbliższe trzy miesiące.

22-letni mieszkaniec Grabin, za posiadanie narkotyków i udzielanie substancji psychoaktywnych, został objęty policyjnym dozorem. Obu mieszkańcom powiatu dębickiego grozi kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter