Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy odpowiedzą za przestępstwa narkotykowe.
W ubiegły piątek w Grabinach, funkcjonariusze z posterunku w Czarnej zwrócili uwagę na dwa zaparkowane samochody i znajdujących się przy nich dwóch młodych mężczyzn, postanowili ich skontrolować.

Podczas wykonywanych czynności, policjanci przeszukali samochody mężczyzn. Okazało się, że 24-letni mieszkaniec Góry Motycznej miał w pojeździe ponad kilogram amfetaminy. Dalsze przeszukania miejsc zamieszkania 24-latka i 22-letniego mieszkańca Grabin, doprowadziły do ujawnienia blisko 300 gramów marihuany oraz ponad 200 gramów mefedronu. Obaj zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Mężczyzn poddano badaniu na narkotesterze, który wskazał, że obaj byli pod działaniem środków odurzających.

Wypadek w Albigowej. Trzy osoby w szpitalu w tym 4-letnie dziecko
W sobotę, 24-latek usłyszał prokuratorski zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychoaktywnych. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na najbliższe trzy miesiące.

22-letni mieszkaniec Grabin, za posiadanie narkotyków i udzielanie substancji psychoaktywnych, został objęty policyjnym dozorem. Obu mieszkańcom powiatu dębickiego grozi kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.