Policjanci z posterunku Policji w Birczy ustalili czterech sprawców, którzy dokonywali kradzieży i kradzieży z włamaniem na terenie gminy Bircza i Krasiczyn.
Policjanci z Birczy pracowali nad ustaleniem i zatrzymaniem sprawców kradzieży i kradzieży z włamaniem, do jakich doszło na terenie gmin Bircza i Krasiczyn. Funkcjonariusze przyjęli cztery zawiadomienia dotyczące tych zdarzeń.

W toku wykonywanych czynności policjanci ustalili cztery osoby, mogące mieć związek z tymi przestępstwami. Wszyscy to mieszkańcy powiatu przemyskiego, w wieku od 17 do 21 lat. Wspólnie ukradli części pochodzące z maszyn przeznaczonych do prac leśnych. Były to m.in. akumulatory, a także paliwo znajdujące się w urządzeniach.

22 i 24-latek zatrzymani za posiadanie narkotyków
Do wszystkich tych zdarzeń doszło w okresie od stycznia do lutego br. Wartość skradzionych rzeczy została oszacowana na kilka tysięcy złotych. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia. Złodzieje ukrywali je na swoich posesjach.

Wszyscy mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Odpowiedzą za kradzieże i kradzieże z włamaniem. Mężczyźni przyznali się do zarzucanych czynów. Teraz czeka ich odpowiedzialność przed sądem.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.