Stalowowolscy policjanci ustalili i zatrzymali 28-latka podejrzanego o spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Decyzją sądu najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie.
Początkiem kwietnia, dyżurny stalowowolskiej policji otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie z obrażeniami głowy, który leżał na przyblokowym parkingu. Na miejsce został skierowany patrol policji. Przybył też zespół ratownictwa medycznego, który przetransportował pokrzywdzonego do szpitala. Okazało się, że 44-letni mężczyzna doznał ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

- W toku prowadzonych czynności ustalono, że pokrzywdzony został kopnięty w klatkę piersiową, w następstwie czego upadł na chodnik i został poważnie ranny. Sprawca nie udzielił pomocy i oddalił się z miejsca. Policjanci przesłuchali świadków i zabezpieczyli materiał dowodowy- informuje KPP w Stalowej Woli.

W wyniku wnikliwej pracy mundurowych, ustalono kim był agresor. Okazał się nim, 28-letni mieszkaniec Stalowej Woli, który został zatrzymany. Usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku. Na wniosek prokuratora, Sąd Rejonowy w Stalowej Woli zastosował wobec mężczyzny dwumiesięczny areszt.

27-latek stracił prawo jazdy i otrzymał wysoki mandat
Kara za przestępstwo, o które jest podejrzany to nie mniej niż 3 lata pozbawienia wolności. W sprawie toczy się prokuratorskie śledztwo.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.