W ciągu jednej doby policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy byli poszukiwani przez wymiar sprawiedliwości, w celu odbycia kary pozbawienia wolności.
W sobotę po godz. 20, na drodze przy ul. Łagockiego w Nowej Dębie, policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej osobowego opla. Za kierownicą pojazdu siedział 36-letni mieszkaniec gminy Baranów Sandomierski.

Podczas prowadzonych czynności okazało się, że mężczyzna był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu. 36-latek, w przeszłości dopuścił się czterech przestępstw kryminalnych. Policjanci doprowadzili mężczyznę do jednostki, a następnie zgodnie z dyspozycją sądu, trafił do zakładu karnego, w którym odbędzie zasądzoną karę, 3 lat pozbawienia wolności.

Wypadek w Białobrzegach. Zderzenie samochodu z ciągnikiem rolniczym
Tego dnia, przed godz. 15, policjanci z Komisariatu Policji z Nowej Dęby pełniący służbę na terenie gminy, zatrzymali na ul. Słowackiego 35-letniego mężczyznę, który był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu wydał wobec niego nakaz doprowadzenia do zakładu karnego. Na 35-latku ciąży kara 8 miesięcy pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.