44-letni mieszkaniec gminy Cieszanów, poruszał się pojazdem niesprawnym technicznie. Mężczyzna został ukarany dwoma mandatami na łączną kwotę 5000 złotych.
Nieprzestrzeganie przepisów ruchu drogowego, skutkuje nie tylko otrzymaniem wysokiego mandatu karnego, ale przede wszystkim może skutkować poważnym wypadkiem. W poniedziałek, około godz. 18, funkcjonariusze lubaczowskiej jednostki, zostali powiadomieni, że drogą wojewódzką nr 865 między Płazowem a Narolem, porusza się pojazd marki BMW, którego kierowca stwarza zagrożenie w ruchu drogowym. Wykonuje on niebezpieczne manewry wyprzedzania.

Dachowanie BMW na autostradzie
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej opisane w zgłoszeniu bmw. Za kierownicą pojazdu siedział 44-letni mieszkaniec gminy Cieszanów. Mężczyzna przyznał się do popełnionego wykroczenia. Dodatkowo okazało się, że auto, którym się poruszał 44-latek, jest niesprawne technicznie, wobec czego funkcjonariusze zatrzymali dowód rejestracyjny samochodu i zakazali kierowcy dalszej jazdy.

Za spowodowanie realnego zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, na kierowcę nałożono mandat w wysokości 3000 złotych oraz 10 punktów karych. Ponadto za poruszanie się pojazdem niesprawnym technicznie, kierującego ukarano drugim mandatem w wysokości 2000 złotych, zatrzymano również dowód rejestracyjny bmw.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.