Policjanci z Komisariatu Policji w Kańczudze zatrzymali dwóch mężczyzn wieku 18 i 21 lat, podejrzanych o pobicie 36 i 40-latka. Teraz grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Zdarzenie miało miejsce 14 kwietnia br. przed godz. 24 na ul. Wincentego Witosa w Kańczudze. Dwóch mieszkańców Kańczugi przebywających w tym czasie w samochodzie zauważyło grupę młodzieży, która przechodziła osiedlem. Jeden z młodych ludzi podchodził do domofonów i dzwonił do wszystkich mieszkańców bloków.

- Gdy mężczyźni podeszli aby zwrócić uwagę młodym osobom, ci zaczęli ich atakować. Sprawcy zadawali ciosy pięścią. Pokrzywdzeni upadli na ziemię i nadal byli bici i kopani po całym ciele. Obaj poszkodowani mężczyźni zgłosili to zdarzenie następnego dnia- przekazała KPP w Przeworsku.

W sprawie został zabezpieczony monitoring, policjanci przesłuchiwali świadków zdarzenia. Wykonano szereg czynności operacyjnych mogących przyczynić się do wyjaśnienia okoliczności sprawy oraz zatrzymania sprawców.

3 tys. zł mandatu i utrata prawa jazdy dla 19-latki
W dniu 18 kwietnia policjanci zatrzymali i osadzili w policyjnym areszcie dwóch mężczyzn w wieku 18 i 21 lat. Obydwaj to mieszkańcu gminy Kańczuga. Przyznali się do zarzucanych im czynów i złożyli wyjaśnienia.

Mężczyźni usłyszeli zarzuty, grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.