W Komendzie Powiatowej Policji w Ropczycach odbyło się wprowadzenie I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji. Powołanym na to stanowisko został pełniący dotychczas obowiązki podinsp. Waldemar Jędrzejewski.
W Komendzie Powiatowej Policji w Ropczycach odbyło się wprowadzenie na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Ropczycach podinsp. Waldemara Jędrzejewskiego. Podczas uroczystej zbiórki Komendant Powiatowy Policji w Ropczycach podinsp. Roman Zawiślak wręczył podinsp. Waldemarowi Jędrzejewskiemu rozkaz Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie oraz życzył samych sukcesów, oraz zadowolenia z pracy na nowym stanowisku.

Nowy Zastępca podziękował za obdarzenie go zaufaniem i powierzenie obowiązków na tym stanowisku. W dalszej kolejności przedstawiony został dotychczasowy przebieg służby I zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Ropczycach.

zatępca komendanta w Ropczycach

Podinsp. Waldemar Jędrzejewski jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Politechniki Radomskiej. Służbę w Policji rozpoczął w 1993 roku w Oddziałach Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. W 2000 roku objął stanowisko specjalisty w Wydziale do Walki z Przestępczością Gospodarczą w Komendzie Miejskiej Policji w Rzeszowie. Od 2010 roku pełni służbę na stanowiskach kierowniczych. Najpierw jako Naczelnik Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą, a następnie został powołany na stanowiska Komendanta Komisariatu Policji Rzeszów - Śródmieście oraz Komendanta Komisariatu Policji w Głogowie Małopolskim. Od lutego br. pełnił służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Ropczycach jako p.o. I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Ropczycach.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.