Niżańscy policjanci zatrzymali do kontroli osobowego fiata. Okazało się, że 32-latek kierował pojazdem, mimo że nie był on w ogóle dopuszczony do ruchu.
W środę, kilka minut po godz. 19, policjanci ruchu drogowego pełnili służbę na terenie Niska. Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego osobowym fiatem.

- Podczas kontroli sprawdzono w policyjnych systemach samochód, którym kierował 32-latek. Okazało się, że osobowy fiat wyposażony był w tablice rejestracyjne zabrane od innego pojazdu. Mundurowi ustalili, że auto nigdy nie było zarejestrowane w kraju oraz nie posiadało obowiązkowego ubezpieczenia i badań technicznych- przekazała KPP w Nisku.

Interwencje policjantów zapobiegły dwóm tragediom
Za kierowanie pojazdem niedopuszczonym do ruchu 32-latek został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 złotych i punktami karnymi. Ponadto kierowca musi liczyć się teraz dodatkowo z konsekwencjami wynikającymi z braku obowiązkowego ubezpieczenia pojazdu, za co grozi mu wysoka opłata karna.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.