Policjanci interweniowali wobec rowerzysty, który omal nie doprowadził do czołowego zderzenia z samochodem osobowym. Okazało się, że kierowca jednośladu miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.
W minioną niedzielę przed godz. 22, na telefon dyżurnego niżańskiej jednostki Policji zadzwonił kierujący samochodem osobowym, który poinformował o rowerzyście, z którym uniknął czołowego zderzenia na jednej z ulic w Nisku. Na miejsce został skierowany policyjny patrol.

Podczas dojazdu na miejsce interwencji, funkcjonariusze zauważyli mężczyznę jadącego na rowerze elektrycznym, którego styl jazdy wskazywał, że może on być nietrzeźwy. Policjanci zatrzymali kierującego jednośladem. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że 38-latek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Kompletnie pijana 31-latka spowodowała kolizję i odjechała z miejsca
Mieszkańcowi powiatu niżańskiego uniemożliwiono dalszą jazdę. 38-latek za swoje nieodpowiedzialne zachowanie musi liczyć się z konsekwencjami. Grozi mu teraz surowa grzywna, a nawet areszt.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.