Do 3 lat pozbawienia wolności grozi 45-letniemu mieszkańcowi Sędziszowa Małopolskiego, który w czasie interwencji groził policjantom i ich rodzinom śmiercią.
W ubiegłym tygodniu przed godz. 18 sędziszowscy funkcjonariusze zostali skierowani na jedną z posesji w Sędziszowie Małopolskim. Według informacji, nietrzeźwy mężczyzna miał się awanturować, a także chciał kierować ciągnikiem rolniczym. Na miejscu mundurowi wyczuli zapach alkoholu od mężczyzny, którego dotyczyła interwencja. Od samego początku był on wulgarny wobec wykonujących czynności służbowe funkcjonariuszy.

45-latek nie wykonywał wydawanych mu poleceń, naruszył nietykalność cielesną funkcjonariuszy, a ponadto kierował groźby pozbawienia życia w stosunku do nich i ich rodzin. Awanturnik został doprowadzony do izby wytrzeźwień.

Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszał m.in. zarzuty znieważenia funkcjonariuszy oraz gróźb karalnych. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.