Kolbuszowska jednostka powiększyła swój tabor o dodatkowe pojazdy. Dwa motocykle marki Triumph trafiły niedawno do referatu ruchu drogowego.
Motocykle to pojazdy często spotykane w policyjnej służbie. Ich walorem jest z pewnością możliwość szybszego poruszania się w miejscach o dużym natężeniu ruchu, a także dotarcia w trudno dostępne miejsca.

nowe motocykle w policji

Teraz również kolbuszowscy policjanci będą mieli sposobność wykorzystania możliwości jakie daje ten środek transportu. Do Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej niedawno trafiły dwa motocykle marki Triumph Tiger o pojemności 1050 cm3 i mocy 115 KM. Pojazdy zostały przekazane przez Komendę Wojewódzką Policji w Rzeszowie.

Pożegnanie policjantów emerytów
Dzięki środkom finansowym otrzymanym z Gminy Kolbuszowa zakupiono specjalistyczne kombinezony, kaski i dodatkowe wyposażenie. Jednoślady są specjalnie przystosowane do policyjnej służby, posiadają m.in. sygnalizatory świetlne i dźwiękowe, zestawy typu intercom, kufry na sprzęt policyjny.

Motocykle będą wykorzystywane w codziennej służbie funkcjonariuszy referatu ruchu drogowego.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.