Przypadkowy kierowca udaremnił jazdę nietrzeźwemu mężczyźnie, który kierując volkswagenem w Radymnie, miał problemy z utrzymaniem właściwego toru jazdy.
Godną naśladowania postawą wykazał się przypadkowy kierowca, który w Radymnie, uniemożliwił dalszą jazdę nietrzeźwemu kierowcy. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że świadek jadąc w kierunku Radymna zwrócił uwagę na osobowego volkswagena, którego kierujący miał problemy z utrzymaniem prawidłowego toru jazdy. Mężczyzna zajechał mu drogę i zadzwonił na numer alarmowy powiadamiając o tym zdarzeniu. Do czasu przyjazdu mundurowych, nie pozwolił kierującemu wysiąść z pojazdu.

Jechał pijany, bez uprawnień i badań technicznych
Badanie stanu trzeźwości przeprowadzone przez funkcjonariuszy wykazało, że kierujący volkswagenem 34-letni mieszkaniec gminy Radymno, miał w organizmie 2,8 promila alkoholu. Nie posiadał też uprawnień do kierowania. Po sprawdzeniach w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna ma orzeczony dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, wydany przez Sąd Rejonowy w Jarosławiu.

34-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Mieszkaniec gminy Radymno usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Za to przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.