W Jasielskim Domu Kultury odbył się koncert z okazji Dnia Matki.
Najpiękniejsze polskie i zagraniczne utwory muzyczne można było usłyszeć z okazji Święta naszych kochanych Mam w Jasielskim Domu Kultury.

Piosenki dedykowane Mamom, często rozpalają nasze serca, przynosząc radość i łzy wzruszenia. Zaśpiewane specjalnie na tę okazję, wyrażają wdzięczność za matczyną dobroć i troskę. Niejednokrotnie przypominają nam cudowne chwile, wspólnie spędzone z Mamą.

koncert w JDK

Do takich chwil można było wracać pamięcią przez cały koncert "Najpiękniejszych Przebojów dla Mam" w Jasielskim Domu Kultury. Młodzi artyści, wierszem i piosenką podziękowali wszystkim Mamom za trud jaki wkładają w wychowanie i codzienną miłość.

Na scenie wystąpili: Maria Burekowska, Magdalena Górska, Małgorzata Nowicka, Jan Baciak, Mikołaj Majda, Joanna Stojek, Maciej Marciniec, Jan Baciak, Młodzieżowa Orkiestra Dęta Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia i Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Jaśle pod dyrekcją Piotra Dudy, a także Jazz off Combo pod dyrekcją Wojciecha Nowickiego.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.