Policjanci pilotowali samochód osobowy z dzieckiem, które miało problemy z oddychaniem. Funkcjonariuszy zatrzymali na drodze rodzice dziewczynki, którzy właśnie jechali z nią do szpitala.
W niedzielę około godz. 18, dzielnicowi z kolbuszowskie jednostki wykonywali czynności służbowe na terenie gminy Dzikowiec. W miejscowości Płazówka, policyjny radiowóz zatrzymała kobieta jadącą samochodem marki Kia. Mieszkanka powiatu kolbuszowskiego, poprosiła o pomoc w szybkim dotarciu do szpitala z kilkuletnim dzieckiem, które potrzebowało natychmiastowej pomocy.

W samochodzie znajdował się jeszcze ojciec dziecka. Kobieta powiedziała, że dziewczynka ma problemy z oddychaniem. Dodała również, że dziecko jest spuchnięte, podejrzewając, że mogło zostać ugryzione przez jakiegoś owada.

Kradł elektronarzędzia. Usłyszał 11 zarzutów
Ponieważ czas w tego typu sytuacjach jest bardzo ważny, funkcjonariusze z użyciem sygnałów świetlnych i dźwiękowych rozpoczęli pilotaż samochodu z potrzebującym pomocy dzieckiem.

O zdarzeniu poinformowali dyżurnego, który uprzedził personel medyczny o przyjeździe dziewczynki. Dzielnicowi pilotowali samochód pod sam szpital, gdzie dziecko trafiło pod opiekę lekarzy.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.