Policjanci z Komisariatu Policji w Nowej Sarzynie zatrzymali do kontroli drogowej kierującego nissanem, który posiadał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych i był pijany.
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Nowej Sarzynie podczas służby patrolowej w Woli Zarczyckiej w powiecie leżajskim zatrzymali do kontroli drogowej kierującego nissanem.

- Mężczyzną tym był 57-letni mieszkaniec powiatu leżajskiego. Podczas kontroli drogowej okazało się, że oprócz orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów, mężczyzna znajdował się także w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wskazało u niego ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo przewoził pasażerkę, która również znajdowała się w stanie nietrzeźwości - miała ponad 1,5 promila alkoholu- informuje KPP z Leżajska.

Samochód, którym kierował 57-latek został zabezpieczony, a mężczyzna, trafił do izby wytrzeźwień. Z kolei kobieta została przekazana wskazanej osobie pod opiekę do czasu wytrzeźwienia.

Pijany 21-latek spowodował kolizję
Kierujący za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.