Pierwsze miejsce podczas zawodów o tytuł "Najlepsi w Straży Granicznej" dla drużyny z Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej.
Drużyna Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej zajęła I miejsce podczas zawodów o tytuł "Najlepsi w Straży Granicznej".

Sportowe zmagania odbyły się w dniach od 5 do 7 czerwca w Kętrzynie. O mistrzostwo walczyło 8 czteroosobowych drużyn reprezentujących jednostki Straży Granicznej z całej Polski. Uczestnicy zmierzyli się z takimi konkurencjami jak strzelanie, tor sprawnościowy, jazda precyzyjna pojazdem ATV oraz samochodem terenowym. Zawodnicy sprawdzili się również w biegu na orientację w terenie. Podczas 20-kilometrowego dystansu sportowcy musieli prawidłowo odczytać mapę i znaleźć ukryte punkty kontrolne. Na zakończenie uczestnicy sprawdzili swoją wiedzę w teście na temat pełnienia służby granicznej.

zawody najlepsi w straży granicznej

Tytuł "Najlepsi w Straży Granicznej" wywalczyła drużyna Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w składzie: mjr SG Tomasz Skawiński, mjr SG Paweł Stańko, st. chor. szt. SG Bogusław Ślazyk, chor. szt. SG Katarzyna Łuszcz.

II miejsce wywalczył zespół z Centrum Szkolenia Straży Granicznej, a na III miejscu stanęła ekipa z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.