W czasie pięciu dni trwania akcji, stalowowolscy policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców. Pracowali również na miejscu 7 kolizji i jednego wypadku drogowego.
Tegoroczny długi weekend trwał od 7 do 11 czerwca. W czasie 5 dni działań policjanci odnotowali jeden wypadek drogowy, w którym ranna została jedna osoba oraz 7 kolizji drogowych.

Do wypadku doszło 10 czerwca na ul. Popiełuszki. Kierujący audi nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go fiata i najechał na jego tył. W wyniku zdarzenia ucierpiała 45-latka, kierująca fiatem, która została przewieziona do szpitala.

W trakcie czerwcowych działań policjanci ujawnili również dwóch nietrzeźwych kierujących oraz jednego, który prowadził pojazd, pomimo wydania decyzji o cofnięciu uprawnień.

Poszukiwana zatrzymana podczas kontroli drogowej
Obu nietrzeźwych kierowców zatrzymano 11 czerwca. Jeden z nich zatrzymany został na terenie gminy Pysznica. 51-latek kierujący fiatem miał w organizmie blisko promil alkoholu. Drugi został zatrzymany w miejscowości Zaklików. 53-latek podczas parkowania najechał na inny pojazd. Mężczyzna miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Obaj mężczyźni za popełnione czyny odpowiedzą przed sądem.

Pomimo tego, czerwcowy weekend w ocenie stalowowolskich funkcjonariuszy przebiegł spokojnie.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.