Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie nadinsp. Dariusz Matusiak spotkał się z funkcjonariuszami oddziału prewencji, którzy zwyciężyli w VIII Finale Ogólnopolskich Zawodów Ratowników Policyjnych z Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy.
W ubiegłym tygodniu rozegrano VIII Finał Ogólnopolskich Zawodów Ratowników Policyjnych z Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Odbył się on pod honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji. O miano najlepszych ratowników w policyjnych mundurach rywalizowały ze sobą reprezentacje wszystkich garnizonów w kraju.

Garnizon podkarpacki reprezentowali mł.asp. Łukasz Czudak oraz mł.asp. Bartosz Wojtowicz z Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie, którzy zajęli I miejsce w eliminacjach wojewódzkich. Po kilku wymagających konkurencjach okazali się także najlepsi w kraju.

spotkanie z policjantami

Nadinsp. Dariusz Matusiak Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie, chcąc osobiście pogratulować zwycięzcom, spotkał się dziś z nimi w swoim gabinecie. W towarzystwie ich dowódcy insp. Jacka Maślanki, Naczelnik Wydziału Kadr i Szkolenia mł. insp. Magdy Bator oraz Wiolety Szczepanik Koordynatora Ratownictwa Medycznego Policji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, wręczył policjantom pamiątkowe grawertony.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.