Mieleccy policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy byli poszukiwani listami gończymi. Trafili do zakładu karnego gdzie spędzą najbliższe miesiące.
Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Mielcu prowadzili działania, które doprowadziły do ustalenia miejsca przebywania poszukiwanego listem gończym. 33-letni mieszkaniec Mielca ukrywał się przed organami ścigania od dłuższego czasu. We wtorek mundurowi zatrzymali mężczyznę na terenie Mielca. Trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi blisko 3 miesiące za popełnione przestępstwa - kierowanie w stanie nietrzeźwości pomimo, że był wcześniej prawomocnie skazany za ten sam czyn.

20 zarzutów dla lekarza z Mielca
Kolejnego poszukiwanego listem gończym, mundurowi zatrzymali w środę rano w jednym z domów na terenie gminy Mielec. 55-letni mężczyzna poszukiwany był na podstawie listów gończych wydanych przez Sąd Rejonowy w Mielcu za szereg popełnionych wykroczeń. Ciąży na nim kara łącznie blisko jednego roku pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.