35-letnia mieszkanka powiatu kolbuszowskiego została zatrzymana do kontroli drogowej. Jechała z prędkością 125 km/h w obszarze zabudowanym.
W niedzielę około godz. 10.30, kolbuszowscy policjanci z referatu ruchu drogowego pracowali w Majdanie Królewskim. Policjanci z użyciem miernika prędkości sprawdzali, czy kierowcy stosują się do obowiązujących ograniczeń m.in. na ulicy Raniżowskiej. Funkcjonariusze zmierzyli prędkość, z jaką poruszała się kierująca skodą. Miernik wskazał 125 km/h w obszarze zabudowanym, gdzie przepisy pozwalają na jazdę z prędkością 50 km/h.

- Kierująca skodą, 35-letnia mieszkanka powiatu kolbuszowskiego została zatrzymana do kontroli drogowej. Za popełnione wykroczenie, jakim jest przekroczenie prędkości o 75 km/h, kobieta została ukarana mandatem w wysokości 2500 zł oraz 15 puntami karnymi. Zgodnie z obowiązującymi przepisami kierująca utraciła również prawo jazdy na okres 3 miesięcy- przekazała KPP z Kolbuszowej.

51-latek z ponad 4 promilami i dożywotnim zakazem
Funkcjonariusze apelują do wszystkich kierowców o rozwagę i przypominają, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych. Przestrzeganie przepisów i dostosowanie prędkości do warunków na drodze może uratować życie i zdrowie nie tylko kierowcy, ale i innych użytkowników dróg.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.