W minioną sobotę policjanci odnotowali dwa zdarzenia drogowe z udziałem rowerzystów.
Pogoda za oknem zachęca do rowerowej przejażdżki. Dlatego z każdym dniem na ulicach obserwujemy coraz więcej użytkowników jednośladów. Niestety nie każda podróż na dwóch kółkach kończy się szczęśliwie.

Nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu motorowerzyście, doszło do zderzenia
Tylko w minioną sobotę, stalowowolska policja odnotowała dwa zdarzenia z udziałem miłośników jednośladów. Do pierwszego z nich doszło tuż po godz. 12, na ul. Przemysłowej w Stalowej Woli. Z wstępnych ustaleń wynika, że kierujący osobowym mercedesem, wyjeżdżając ze stacji paliw, nie zachował należytej ostrożności i potracił jadącego drogą dla rowerów cyklistę. 58-latek z obrażeniami trafił do szpitala. Zdarzenia zakwalifikowano jako wypadek drogowy.

Kilka godzin później, na ul. Poniatowskiego doszło do kolejnego potrącenia, gdzie kierująca hyundaiem nie ustąpiła pierwszeństwa rowerzystce. 53-latka w wyniku tego zdarzenia trafiła do szpitala. Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję drogową.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.