Policjanci zatrzymali 31-letnią kobietę, która była poszukiwana na postawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Tarnobrzegu. Kryminalni zauważyli 31-latkę, gdy szła chodnikiem po poranne zakupy.
Ważną częścią działań policjantów z wydziału kryminalnego jest zatrzymywanie osób poszukiwanych, tak aby nie unikały one odpowiedzialności karnej.

W piątek po godz. 6, policjanci zatrzymali 31-letnią mieszkankę Tarnobrzega. Poszukiwania kobiety były prowadzone na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Tarnobrzegu celem odbycia kary pozbawienia wolności.

51-latek z ponad 4 promilami i dożywotnim zakazem
31-latka była bardzo zaskoczona widokiem policjantów, w chwili zatrzymania szła do sklepu po poranne zakupy. Mieszkanka Tarnobrzega trafiła do jednostki Policji, skąd po czynnościach została doprowadzona do zakładu karnego, w którym spędzi najbliższy miesiąc.

Od początku 2023 r. policjanci z Zespołu ds Poszukiwań i Identyfikacji Osób zatrzymali 39 osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.