Do wypadku z udziałem trzech samochodów osobowych doszło na drodze wojewódzkiej 985 w miejscowości Tuszyma. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały 3 osoby.
W sobotę, przed godz. 19, na drodze wojewódzkiej nr 985 relacji Mielec-Dębica, w miejscowości Tuszyma, doszło do wypadku drogowego z udziałem 3 samochodów osobowych.

wypadek w Tuszymie

- Kierujący pojazdem marki Seat, 25-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego, jadąc w kierunku miejscowości Dębica, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu marki Citroen, prowadzonego przez 30-letniego mieszkańca powiatu mieleckiego, w wyniku czego uderzył w jego tył. Uderzony citroen wjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącą hondą, którą kierował 46-letni mieszkaniec powiatu dębickiego- informuje KPP w Mielcu.

zderzenie 3 samochodów w Tuszymie

W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznało trzech pasażerów hondy, którzy trafili do szpitala. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

wypadek w Tuszymie

Na miejscu wypadku policjanci wykonali oględziny i sporządzili dokumentację niezbędną do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia. Droga wojewódzka nr 985, w rejonie miejsca zdarzenia była przez kilka godzin zablokowana. Policjanci organizowali objazdy.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.