Do wypadku z udziałem trzech samochodów osobowych doszło na drodze wojewódzkiej 985 w miejscowości Tuszyma. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały 3 osoby.
W sobotę, przed godz. 19, na drodze wojewódzkiej nr 985 relacji Mielec-Dębica, w miejscowości Tuszyma, doszło do wypadku drogowego z udziałem 3 samochodów osobowych.

wypadek w Tuszymie

- Kierujący pojazdem marki Seat, 25-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego, jadąc w kierunku miejscowości Dębica, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu marki Citroen, prowadzonego przez 30-letniego mieszkańca powiatu mieleckiego, w wyniku czego uderzył w jego tył. Uderzony citroen wjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącą hondą, którą kierował 46-letni mieszkaniec powiatu dębickiego- informuje KPP w Mielcu.

zderzenie 3 samochodów w Tuszymie

W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznało trzech pasażerów hondy, którzy trafili do szpitala. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

wypadek w Tuszymie

Na miejscu wypadku policjanci wykonali oględziny i sporządzili dokumentację niezbędną do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia. Droga wojewódzka nr 985, w rejonie miejsca zdarzenia była przez kilka godzin zablokowana. Policjanci organizowali objazdy.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter