Poszukiwany 50-latek, wpadł w ręce kryminalnych. Gdy policjanci weszli do mieszkania, zaskoczony mieszkaniec Tarnobrzega ukrył się pod łóżkiem.
Policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, zajmujący się poszukiwaniami i identyfikacją osób, zatrzymali 50-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Poszukiwania były prowadzone na podstawie listu gończego oraz wydanego przez Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu nakazu doprowadzenia, celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od 2022 r. Ostatnie ustalenia pozwoliły śledczym wytypować miejsce, gdzie miał przebywać poszukiwany.

Zderzenie trzech samochodów na DW 985. Trzy osoby w szpitalu
W czwartek, tarnobrzescy policjanci zatrzymali zaskoczonego 50-latka. Poszukiwany ukrył, się w mieszkaniu pod łóżkiem. Mężczyzna został doprowadzony do jednostki policji, a następnie zgodnie z dyspozycją sądu, trafił do zakładu karnego, w którym odbędzie zasądzoną karę pozbawienia wolności na okres 15 miesięcy.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.