Sprawca ukradł z marketu dwie butelki alkoholu, uciekając z miejsca zdarzenia szarpał i uderzył funkcjonariusza. Mężczyzna usłyszał trzy zarzuty popełnionych przestępstw.
Policjant ruchu drogowego i technik kryminalistyki z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, zatrzymali po krótkim pościgu, mężczyznę podejrzanego o kradzież alkoholu.

- Do zdarzenia doszło po godz. 18, na ul. Jachowicza w Tarnobrzegu. Mężczyzna będąc w markecie spożywczym zabrał z półki dwie butelki alkoholu, nie płacąc za towar przekroczył linie kas i wyszedł ze sklepu. Będący w pobliżu policjant ruchu drogowego, usłyszał wołanie o pomoc pracownicy sklepu, natychmiast zareagował i pobiegł w kierunku uciekającego złodzieja - przekazała KMP w Tarnobrzegu.

Podczas pościgu policjant, krzyknął - stój policja i wydał polecenie do zatrzymania się, lecz mężczyzna nie reagował i dalej uciekał. Gdy mundurowy podbiegł do sprawcy, wówczas mężczyzna, uderzył policjanta zaczął odpychać go i używać w jego kierunku słów wulgarnych.

Z pomocą policjantowi ruszył technik kryminalistki. Zatrzymany mężczyzna trafił do jednostki policji. Okazał się nim 29-letni mieszkaniec Tarnobrzega. Notowany w przeszłości za popełnione przestępstwa.

Kompletnie pijany wjechał do rowu. Miał ponad 3 promile
Mężczyzna był pijany. Badanie urządzeniem wykazało blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Podczas wykonywanych czynności policjanci znaleźli u 29-latka substancję psychotropową w postaci mefedronu. Mieszkaniec Tarnobrzega trafił do policyjnego aresztu, został przesłuchany i usłyszał trzy zarzuty popełnienia przestępstw.

Prokurator po zapoznaniu się z materiałem dowodowym, zastosował wobec 29-latka środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji oraz zakazu opuszczania kraju.

Teraz o losie mężczyzny będzie decydował sąd.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.