60-latek zagroził, że wysadzi butlę z gazem w domu, w którym mieszkał. W momencie wyważania drzwi, mężczyzna zainicjował pożar, który został szybko ugaszony. Policjanci ze strażakami wyprowadzili go z zadymionego pomieszczenia.
Wczoraj, tuż przed godz. 22, dyżurny lubaczowskiej komendy otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że 60-letni mieszkaniec gminy Lubaczów, grozi wysadzeniem butli z gazem w miejscu swojego zamieszkania. Kiedy policjanci dojechali na miejsce, 60-latek nie chciał otworzyć drzwi i krzyczał, że zaraz spełni swoje groźby i wysadzi budynek.

Istniało realne zagrożenie życia i zdrowia mężczyzny, w związku z czym, podjęto próbę siłowego otwarcia drzwi do domu zgłaszającego. Kiedy weszli do środka, usłyszeli dźwięk wydobywającego się z butli gazu. Mężczyzna odpalił zapalniczkę i zainicjował pożar budynku. Na szczęście został bardzo szybko ugaszony.

Wypadek w Łękach Dukielskich. Ciągnik przejechał mężczyznę
St. sierż. Maciej Syryło i st. post. Krzysztof Kowalski wraz ze strażakami ewakuowali 60-latka, z zadymionego domu. Dzięki szybkiej reakcji, nie doszło do wybuchu butli z gazem. Mieszkaniec gminy Lubaczów miał ponad promil alkoholu. Mężczyzna trafił do szpitala.

Profesjonalne i zdecydowane działania policjantów i strażaków zapobiegło tragedii.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.