22-letnia mieszkanka powiatu janowskiego wjechała w krawężnik, uszkodziła opony i odjechała z miejsca zdarzenia. Okazało się, że kobieta miała przy sobie narkotyki. Teraz o jej dalszym losie zdecyduje sąd.
W minioną środę, niżańscy policjanci interweniowali w miejscowości Huta Deręgowska. Ze zgłoszenia wynikało, że kierująca osobowym oplem, wjechała w krawężnik, w wyniku czego przebiła opony, po czym odjechała z miejsca.

Podczas dojazdu na miejsce interwencji, w sąsiedniej miejscowości, funkcjonariusze zwrócili uwagę na opla, który stał na poboczu drogi. Obok pojazdu stała kobieta, która jak się okazało kierowała autem i trzech mężczyzn
pasażerów.

Podczas legitymowania, kobieta otworzyła swój portfel, aby podać dokument tożsamości, wówczas policjanci zauważyli w jego wnętrzu, trzy plastikowe woreczki strunowe. Były wypełnione suszem roślinnym oraz sproszkowaną, białą substancją.

22 i 24-latek zatrzymani za posiadanie narkotyków
22-latka przyznała się policjantom, że jechała samochodem po zażyciu narkotyków. Wstępne badania potwierdziły, że zabezpieczone substancje to marihuana i mefedron.

Kobiecie została pobrana krew do badań na zawartość substancji zabronionych. Potwierdzą czy 22-latka kierował pojazdem po narkotykach. O dalszym losie mieszkanki powiatu janowskiego zdecyduje teraz sąd.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.