Nie zatrzymał się do kontroli drogowej, nie miał prawa jazdy za to miał przy sobie narkotyki.
Do zdarzenia doszło w sobotę po godz. 16:00 dzielnicowi z komisariatu w Pruchniku, podczas patrolowania Boratyna, zwrócili uwagę na kierującego fiatem.

- Funkcjonariusze podejrzewali, że kierujący tym pojazdem może posiadać narkotyki. Policjanci przy użyciu sygnałów świetlnych i dźwiękowych, wydali kierowcy sygnał do zatrzymania się. Ten jednak zignorował ich polecenie i przyspieszył. Mundurowi podjęli za nim pościg przez miejscowości Tapin i Dobkowice. W Dobkowicach kierujący zatrzymał pojazd i kontynuował ucieczkę pieszo. 29-latek został zatrzymany przez dzielnicowych- przekazuje KPP w Jarosławiu.

Po sprawdzeniach w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. W samochodzie 29-latka, funkcjonariusze znaleźli woreczek foliowy, w którym znajdował się susz roślinny. Badanie testerem narkotykowym wykazało, że jest to marihuana.

Zaginiona 13-latka odnaleziona 300 km od domu
Mieszkaniec gminy Chłopice trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał zarzuty niezatrzymania się do kontroli oraz posiadania środków odurzających. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo odpowie za popełnione wykroczenie.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.