23-letni kierujący mercedesem, nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z toyotą. Okazało się, że sprawca miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Odpowie również za znieważenie funkcjonariuszy i jazdę bez uprawnień.
Wczoraj po godz. 15, dyżurny przemyskiej komendy przyjął zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Małkowicach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący mercedesem, 23-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, włączając się do ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył z prawidłowo poruszającą się toyotą.

Na miejscu funkcjonariusze zastali poszkodowaną. Sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia, jednak dzięki relacji świadków udało się ustalić, gdzie przebywa. Odnaleźli mężczyznę i jego samochód, na jednej z posesji, w pobliżu miejsca zdarzenia. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący mercedesem miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Roztrzaskany opel obok autostrady a w polu pszenicy półprzytomny mężczyzna
Kierująca toyotą, 33-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego i jej 3-letnia córka, trafiły do szpitala na badania. Na szczęście obrażenia jakich doznały, okazały się niegroźne. Podczas interwencji, 23-latek zachowywał się agresywnie i znieważył funkcjonariuszy. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna, kilka dni wcześniej stracił prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości.

Mieszkaniec powiatu przemyskiego został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Odpowie za spowodowanie kolizji drogowej, znieważenie funkcjonariuszy, jazdę bez uprawnień i w stanie nietrzeźwości.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.