Mieleccy policjanci zatrzymali 29-letniego mieszkańca Mielca, podejrzanego o kradzieże katalizatorów samochodowych. Od stycznia br. mężczyzna wyciął i ukradł katalizatory z kilkunastu samochodów osobowych.
Sprawą powtarzających się kradzieży katalizatorów w różnych rejonach Mielca zajmowali się m.in. policjanci z Wydziału Kryminalnego mieleckiej komendy. Na podstawie zebranych informacji oraz własnych ustaleń, funkcjonariusze wytypowali mężczyznę mogącego mieć związek z tymi kradzieżami. To 29-letni mieszkaniec Mielca.

Z zebranych informacji wynikało, że mężczyzna może dokonać kolejnej kradzieży. Na miejsce pojechali kryminalni i zatrzymali sprawcę. W jego samochodzie znaleźli narzędzia mogące służyć do popełnienia przestępstwa. W związku z tym 29-latek trafił do policyjnego aresztu.

Jak ustalili funkcjonariusze, mieszkaniec Mielca kradł katalizatory od początku tego roku. Wyciął i ukradł katalizatory z kilkunastu samochodów w różnych rejonach Mielca.

Sprawę poprowadzili policjanci z mieleckiej dochodzeniówki. Na podstawie zebranego materiału dowodowego, funkcjonariusze przedstawili 29-latkowi kilka zarzutów kradzieży katalizatorów. Podczas przesłuchania mężczyzna przyznał się do winy.

Seniorka straciła oszczędności życia - 170 tys. zł
Sprawa ma charakter rozwojowy i policjanci nie wykluczają kolejnych zarzutów.

Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.