Policjanci z Baranowa Sandomierskiego wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj na drodze w miejscowości Ślęzaki.
W Czwartek po godz. 16, policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze w miejscowości Ślęzaki w gminie Baranów Sandomierski.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 52-leni kierowca skody, będąc na łuku drogi, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w prawidłowo jadące renault, a następnie wjechał w betonowe ogrodzenie, które uszkodził.

W wyniku zderzenia pojazdów, kierowcy i 74-letni pasażer renault trafili do szpitali w Tarnobrzegu i Nowej Dęby na badania. Policjanci ustalili, że obaj kierujący byli trzeźwi.

Na miejscu pracowali funkcjonariusze wydziału dochodzeniowo-śledczego Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, którzy wykonali oględziny miejsca kolizji, dokumentację fotograficzną

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.