Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Mielcu wyjaśniają okoliczności i przyczyny zdarzenia do jakiego doszło w przybudówce domu jednorodzinnego w miejscowości Szafranów. Jak wstępnie ustalono doszło tam prawdopodobnie do wybuchu gazu.
Dzisiaj (4 sierpnia) po godz. 6, oficer dyżurny mieleckiej komendy został poinformowany najprawdopodobniej o wybuchu butli z gazem, do jakiego doszło w przybudówce domu jednorodzinnego w Szafranowie w gminie Czermin.

Będący na miejscu funkcjonariusze wstępnie ustalili, że mogło w pomieszczeniu dojść najprawdopodobniej do wybuchu gazu. Ranna w zdarzeniu została 78-letnia kobieta, która została przewieziona do szpitala.

Na miejscu pracowali policjanci, którzy przeprowadzili oględziny, wykonali dokumentację fotograficzną i zabezpieczyli ślady. Dokładne okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśnione w toku prowadzonego dochodzenia.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.