W miejscowości Blizne doszło do zderzenia dwóch pojazdów, w wyniku którego jedna osoba trafiła do szpitala.
Dyżurny brzozowskiej komendy otrzymał informację o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Blizne, na głównej drodze prowadzącej z Brzozowa do Rzeszowa. Z treści zgłoszenia wynikało, że jedna osoba jest poszkodowana. Na miejsce zostali skierowani funkcjonariusze ruchu drogowego.

kolizja w Bliznem

Policjanci ustalili, że do zaistnienia tego zdarzenia przyczyniła się kierująca oplem, która nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją seata. W chwili gdy kierująca seatem zatrzymała się, z zamiarem wykonania skrętu w lewo, kierująca oplem najechała na tył seata.

Wypadek na A4 w Pawłosiowie
W wyniku zderzenia się pojazdów kierująca seatem doznała obrażeń i karetką pogotowia została przetransportowana do szpitala. Policjanci w miejscu zdarzenia wprowadzili ruch wahadłowy. Obrażenia poszkodowanej na szczęście okazały się niegroźne.

Obie kierujące były trzeźwe. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, 50-letnia obywatelka Francji kierująca oplem została ukarana mandatem.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.