Za uszkodzenie zaparkowanego pojazdu oraz za znieważenie funkcjonariuszy, odpowie 37-letni mieszkaniec Jarocina, który cofając dostawczym iveco wjechał w osobówkę.
W poniedziałek około godziny 19:30 dyżurny niżańskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w Jarocinie kierujący samochodem dostawczym uszkodził inny, prawidłowo zaparkowany pojazd, po czym odjechał z miejsca zdarzenia. Skierowani w ten rejon policjanci ustalili, że na przysklepowym parkingu, kierowca dostawczego iveco, cofając uszkodził prawidłowo zaparkowaną toyotę, a następnie odjechał w kierunku sąsiedniej miejscowości.

Wypadek w Boguszówce. Nie żyje jedna osoba
Mając opis samochodu, po kilkudziesięciu minutach mundurowi zatrzymali mężczyznę, od którego poczuli alkohol. Przed jego domem, na podwórku, z kluczykami w stacyjce stał zaparkowany dostawczy samochód marki Iveco. 37-letni mężczyzna odmówił badania alkomatem. Została pobrana mu krew do badań.
Podczas prowadzonych czynności, zatrzymany 37-latek był arogancki i wulgarnymi słowami znieważał interweniujących wobec niego policjantów.

Mieszkaniec Jarocina za swoje czyny będzie teraz odpowiadał przed sądem.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.