Wyszatyce. Policji zostali wezwani do mężczyzny z zaburzeniami psychicznymi. W trakcie interwencji mężczyzna ugodził nożem w brzuch funkcjonariusza. Ranny policjant trafił do szpitala.
Jak informuje Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu w czwartek 17 sierpnia po godzinie 21:00 medycy zostali zadysponowani do miejscowości Wyszatyce do pacjenta z zaburzeniami psychicznymi.

Na miejsce okazało się, że mężczyzna zdemolował mieszkanie i zabarykadował się w jednym z pomieszczeń. Uzbrojony w nóż groził śmiercią każdemu, kto spróbuje wejść do środka.

Policjant ugodzony nożem


Policjanci przystąpili do negocjacji z mężczyzną jednak nie przyniosły one skutku. - W związku z tym i z prawdopodobieństwem, że mężczyzna ten może zrobić sobie krzywdę, Policjanci podjęli decyzję o wejściu siłowym do pomieszczenia. W trakcie tych czynności jeden z funkcjonariuszy został ugodzony nożem doznając głębokiej rany kłutej jamy brzusznej - poinformowała Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu

Ranny policjant został zabezpieczony przez obecny na miejscu Zespół Ratownictwa Medycznego i przewieziony do Szpitalny Oddział Ratunkowy Wojewódzkiego Szpitala w Przemyślu, gdzie podjęto decyzję o natychmiastowym zabiegu operacyjnym.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.