Brzozowscy policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w miejscowości Wzdów. Kierujący dacią potrącił idącą prawą stroną drogi kobietę, która prowadziła rower. Życia 53-latki nie udało się uratować.
Wczoraj (21 sierpnia) około godz. 20:30, dyżurny brzozowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku, do którego doszło w miejscowości Wzdów. Skierowani na miejsce zdarzenia policjanci ruchu drogowego ustalili wstępnie, że kierujący dacią, jadąc od strony Jaćmierza, potrącił idącą prawą stroną drogi kobietę, która prowadziła rower.

W wyniku zderzenia piesza doznała obrażeń. Pomimo reanimacji, 53-letnia mieszkanka powiatu brzozowskiego zmarła.

Policjanci sprawdzili trzeźwość kierowcy daci. 26-letni mieszkaniec powiatu sanockiego był trzeźwy. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce wypadku oraz wykonali oględziny i dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.