Nietrzeźwy 61-latek, kierując rowerem, nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z prawidłowo jadącym pojazdem marki BMW. W wyniku zdarzenia mężczyzna trafił do szpitala.
Do zdarzenia doszło przed godz. 17 na ul. Łańcuckiej w Przeworsku. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że kierujący rowerem, 61-letni mieszkaniec Przeworska nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu pojazdowi marki BMW, którym kierował 43-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego, doprowadzając do zderzenia się pojazdów.

Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości rowerzysty wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu. 61-latek z obrażeniami został przewieziony do jarosławskiego szpitala.

Tragiczny finał prac na dachu budynku
Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz wykonali oględziny, a także dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.