Kierująca audi, na przejściu dla pieszych, uderzyła w wózek, w którym przewożone było dwuletnie dziecko. Dziewczynka z obrażeniami została przewieziona do szpitala.
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło w środę na ul. Ofiar Katynia w Stalowej Woli. Około godz. 12.40, funkcjonariusze zostali powiadomieni o potrąceniu dziecka na przejściu dla pieszych.

Z wstępnych ustaleń wynika, że kierująca audi, 25-latka zjeżdżając z ronda przy ul. Ofiar Katynia w kierunku ul. Popiełuszki, nie ustąpiła pierwszeństwa przechodzącej przez przejście dla pieszych kobiecie z wózkiem, w którym znajdowało się dwuletnie dziecko. Pojazd uderzył w wózek, który przewrócił się. Dwulatka z obrażeniami została przewieziona do szpitala.

Potrącenie 14-letniego rowerzysty
Zarówno kierująca audi, jak i matka dziecka były trzeźwe. Na miejscu pracowali policjanci, którzy wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Na czas trwania czynności odcinek jezdni na którym doszło do zdarzenia został wyłączony z ruchu.

Postępowanie w sprawie prowadzi stalowowolska policja.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.