Rzeszowscy policjanci poszukują sprawcy zuchwałej kradzieży w jednym ze sklepów monopolowych, Al. Capone. Jeśli rozpoznajesz go, skontaktuj się z nami.
Policjanci z Wydziału Do Spraw Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców KMP w Rzeszowie, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów, prowadzą postępowanie przygotowawcze dotyczące kradzieży zuchwałej, do których doszło 25 czerwca 2023 roku, w sklepie Al. Capone na ul. Wyspiańskiego. Funkcjonariusze w toku wykonanych czynności zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu z wizerunkiem mężczyzny, który dokonał tych kradzieży.

- Jeśli znasz mężczyznę ze zdjęcia, byłeś świadkiem zdarzenia lub masz jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości złodzieja — skontaktuj się z policją. Na twój telefon czekamy pod całodobowym numerem 47 821 33 11, 112 lub pod numerem 47 821 32 29. Nie chcesz dzwonić — napisz na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - gwarantujemy Twoją anonimowość - informuje rzeszowska policja.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter