Zdzisław Gawlik to profesor prawa, wykładowca akademicki i członek Trybunału Stanu. Przed laty pełnił funkcję wiceministra skarbu. Jolanta Kaźmierczak to wiceprezydent Rzeszowa i samorządowiec.
Dziś w podcieniach rzeszowskiego ratusza o godz. 13:00 odbyła się konferencja prasowa Zdzisława Gawlika i Jolanty Kaźmierczak.

Przewodniczący Platformy Obywatelskiej deklarował, że ze swoim przekazem będzie chciał dotrzeć do każdego mieszkańca okręgu 23. Pomoże przy tym Jolancie Kaźmierczak w wyborach do Senatu w jej okręgu 56.

Przedstawiciele Koalicji Obywatelskiej w trakcie konferencji prasowej mówili o stu konkretach, które przedstawiła w ostatnią sobotę Koalicja Obywatelska. Zaznaczali, że wiele w Polsce jest do naprawy w kwestii bezpieczeństwa, służby zdrowia, edukacji i służby zdrowia.

Kaźmierczak "Zdzisław Gawlik to lider regionu". Gawlik: Jolanta Kaźmierczak to sprawdzony samorządowiec.

Jolanta Kaźmierczak poparła w wyborach do Sejmu RP Zdzisława Gawlika. Mówiła:

Zdzisław Gawlik to lider regionu, profesor prawa. Jest to autor konsolidacji polskiego przemysłu zbrojeniowego. Jest zawsze gotowy dla Podkarpacia i dla Polski.

Gawlik na temat Kaźmierczak powiedział:

Jolanta Kaźmierczak, to doświadczony samorządowiec, osoba której nie jest obojętny los drugiego człowieka. To też jedyna kobieta z paktu Senackiego, która startuje na Podkarpaciu. Będąc w Senacie zadba, aby prawo tam stanowione było przyjazne dla obywatela.

Sto konkretów i przyszłość wnuków.

Zdzisław Gawlik i Jolanta Kaźmierczak zgodnie podkreślali, że Polska potrzebuje naprawy po ośmiu latach rządów. Sto konkretów ich zdaniem kompleksowo rozwiąże sytuacje, jak uważają kandydaci Koalicji Obywatelskiej po fatalnych rządach Prawa i Sprawiedliwości.

Kandydaci KO mówili, że mają wnuki i nie chcą, aby za kilka lat te wnuki zapytały: "Dziadku, co zrobiliście z tą Polską". Dlatego, jak mówi Gawlik starują, aby uratować Polskę dla przyszłych pokoleń Polaków.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.