Zdzisław Gawlik to profesor prawa, wykładowca akademicki i członek Trybunału Stanu. Przed laty pełnił funkcję wiceministra skarbu. Jolanta Kaźmierczak to wiceprezydent Rzeszowa i samorządowiec.
Dziś w podcieniach rzeszowskiego ratusza o godz. 13:00 odbyła się konferencja prasowa Zdzisława Gawlika i Jolanty Kaźmierczak.

Przewodniczący Platformy Obywatelskiej deklarował, że ze swoim przekazem będzie chciał dotrzeć do każdego mieszkańca okręgu 23. Pomoże przy tym Jolancie Kaźmierczak w wyborach do Senatu w jej okręgu 56.

Przedstawiciele Koalicji Obywatelskiej w trakcie konferencji prasowej mówili o stu konkretach, które przedstawiła w ostatnią sobotę Koalicja Obywatelska. Zaznaczali, że wiele w Polsce jest do naprawy w kwestii bezpieczeństwa, służby zdrowia, edukacji i służby zdrowia.

Kaźmierczak "Zdzisław Gawlik to lider regionu". Gawlik: Jolanta Kaźmierczak to sprawdzony samorządowiec.

Jolanta Kaźmierczak poparła w wyborach do Sejmu RP Zdzisława Gawlika. Mówiła:

Zdzisław Gawlik to lider regionu, profesor prawa. Jest to autor konsolidacji polskiego przemysłu zbrojeniowego. Jest zawsze gotowy dla Podkarpacia i dla Polski.

Gawlik na temat Kaźmierczak powiedział:

Jolanta Kaźmierczak, to doświadczony samorządowiec, osoba której nie jest obojętny los drugiego człowieka. To też jedyna kobieta z paktu Senackiego, która startuje na Podkarpaciu. Będąc w Senacie zadba, aby prawo tam stanowione było przyjazne dla obywatela.

Sto konkretów i przyszłość wnuków.

Zdzisław Gawlik i Jolanta Kaźmierczak zgodnie podkreślali, że Polska potrzebuje naprawy po ośmiu latach rządów. Sto konkretów ich zdaniem kompleksowo rozwiąże sytuacje, jak uważają kandydaci Koalicji Obywatelskiej po fatalnych rządach Prawa i Sprawiedliwości.

Kandydaci KO mówili, że mają wnuki i nie chcą, aby za kilka lat te wnuki zapytały: "Dziadku, co zrobiliście z tą Polską". Dlatego, jak mówi Gawlik starują, aby uratować Polskę dla przyszłych pokoleń Polaków.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter