W zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe i motocykl. Ranny został 33-letni mężczyzna, kierujący jednośladem, który trafił do szpitala.
Do wypadku doszło w środę przed godz. 20, na skrzyżowaniu obwodnicy Mielca z ulicą Inwestorów. Jak wstępnie ustalono, 31-letnia kierująca volkswagenem, podczas zmiany pasa ruchu, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu, prawidłowo jadącemu na wprost 33-letniemu motocykliście, który po zderzeniu z volkswagenem, siłą odrzutu uderzył w toyotę, którą kierowała 20-letnia kobieta.

wypadek w Mielcu

W wypadku ranny został motocyklista, który trafił do szpitala. Policjanci ustalili, że uczestnicy wypadku byli trzeźwi, jednak kierujący jednośladem nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem.

zdarzenie w Mielcu

Funkcjonariusze wydziału dochodzeniowo-śledczego wykonali oględziny miejsca wypadku, pojazdów biorących udział w zdarzeniu, sporządzili dokumentację fotograficzną oraz ustalili świadków, aby dokładnie wyjaśnić okoliczności zdarzenia.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.