Firma Nowy Styl ogłosiła zmiany w składzie zarządu. Do Adama Krzanowskiego - współzałożyciela i prezesa oraz Rafała Chwasta - wiceprezesa, dołączą w rolach Małgorzata Naparło oraz Paweł Smaś. Decyzja związana jest z odejściem z firmy Romana Przybylskiego, który zdecydował się podjąć dalsze wyzwania zawodowe w innej branży.
- Miałem ogromną przyjemność pracować z Romkiem od pierwszych dni jego kariery zawodowej. Dziękuję Romkowi za ponad 20-letnią pracę w Nowym Stylu i ogromny wkład w rozwój firmy. Życzę mu wielu sukcesów na kolejnych etapach kariery - mówi Adam Krzanowski, współzałożyciel firmy i Prezes Zarządu Nowy Styl. - Życie biznesowe nie znosi próżni i decyzja Romana o podjęciu kolejnych wyzwań zawodowych była impulsem do tego, by na nowo przemyśleć strukturę, w której od dawna działamy. Jesteśmy dumni, że mogliśmy ją oprzeć o managerów, którzy od kilkunastu lat pracują w Nowym Stylu i najlepiej znają potrzeby naszych klientów oraz silne i mocne strony firmy - dodaje Adam Krzanowski.

Po zmianach w składzie, od 14 września br., zarząd firmy tworzą jak dotychczas: Adam Krzanowski - współwłaściciel firmy i prezes zarządu Nowy Styl oraz Rafał Chwast - wiceprezes zarządu Nowy Styl i prezes zarządu Nowy Styl International. Rafał Chwast będzie również pełnił funkcję CCO (Chief Commercial Officer).

Jednocześnie do Zarządu dołączają dwie nowe osoby:
Małgorzata Naparło (45 lat) - od 19 lat pracuje w Nowym Stylu. Od początku kariery w firmie związana z obsługą klientów. Począwszy od 2016 r., przejęła zarządzanie obszarem obsługi klienta w Polsce i we wszystkich spółkach zagranicznych. W 2018 r. została powołana w skład poszerzonego zarządu Nowy Styl (Executive Team). Od wielu lat aktywnie zaangażowana w integrację przejętych spółek w Niemczech, Francji, Holandii, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii, jak również odpowiedzialna za zarządzanie międzynarodowymi strukturami grupy. Jest absolwentką UMCS na kierunku Ekonomia oraz absolwentką Alpha Beta College Australia (Advanced Diploma of Accounting). Brała udział w kursach managerskich oraz kursach M&A w Polsce (ICAN Institute) oraz Stanach Zjednoczonych: New York University oraz Columbia Business School. Jest mężatką i mamą trójki dzieci: córki i dwóch synów. Uwielbia podróżować i otaczać się kwiatami. Uważa, że niezależnie od pory roku kwiaty zawsze poprawiają nastrój i dodają pozytywnej energii. Małgorzata Naparło będzie pełnić funkcję jako Członek Zarządu Nowy Styl i Wiceprezes Zarządu Nowy Styl International.

Paweł Smaś (48 lat) - związany z Nowym Stylem od ponad 20 lat. Od 2011 roku brał udział w programach integracji przejmowanych spółek zagranicznych do grupy Nowy Styl. Był w ścisłym kierownictwie projektu utworzenia Centrum Badawczo-Rozwojowego w spółce Nowy Styl. Przez ostatnie 5 lat zarządza Pionem Technicznym firmy, w tym utworzonym w październiku 2018 roku Centrum Badawczo-Rozwojowym. W 2018 r. został powołany w skład poszerzonego zarządu Nowy Styl. Paweł Smaś jest doktorem nauk technicznych, absolwentem Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej i absolwentem Akademii Innowacji (ICAN Institute). W latach 2006-2007 pracował przy projekcie budowy Wielkiego Zderzacza Hadronów (LHC) w Europejskiej Organizacji Badań Jądrowych w Genewie (CERN). Autor lub współautor kilku publikacji naukowych. Jest żonaty, ma dwoje dzieci. Interesuje się narciarstwem, tenisem ziemnym, a także historią II wojny światowej. Paweł Smaś będzie pełnić funkcję jako członek zarządu Nowy Styl. Roman Przybylski pozostaje w firmie do końca listopada, przekazując swoje obowiązki.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.