Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu poszukują zaginionego Jerzego Sitarza, 73-letniego mieszkańca Przemyśla.
Mężczyzna w dniu 24.09.2023 r. o godz. 12:00, wyszedł z miejsca zamieszkania z zamiarem udania się na mecz piłki nożnej do miejscowości Jaksmanice i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis: wzrost ok. 180-185 cm, sylwetka szczupła, nos średni, włosy szpakowate krótkie, uzębienie proteza górnej i dolnej szczęki, uszy średnie. Brak znaków szczególnych.

Mężczyzna był ubrany: kurtkę pikowaną koloru czarnego, bluzę polarową koloru granatowo - zielonego, spodnie dżinsowe koloru granatowego, buty sportowe typu adidas koloru biało - czarnego, koszulkę z krótkim rękawem koloru zielonego

Wszystkie osoby, które znają miejsce pobytu Jerzego Sitarz, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Przemyślu tel. (+48) 47-823-33-24, (+48) 47 823-33-25 lub telefon alarmowy 112.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.