Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch tragicznych wypadków, do których doszło na drogach Podkarpacia w trakcie weekendu. Do pierwszego ze zdarzeń doszło w piątek tuż przed północą w Postołowie, drugi wypadek wydarzył się w sobotę przed południem w Strzyżowie. W obu zdarzeniach śmierć ponieśli kierujący motocyklami.
Do pierwszego zdarzenia doszło w piątek kilka minut przed północą, na drodze krajowej nr 84 w Postołowie w powiecie leskim.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący fordem zderzył się czołowo z kierującym motocyklem marki Yamaha. 47-letni motocyklista poniósł śmierć. Policjanci ustalili, że 24-latek kierujący fordem był trzeźwy. Mężczyzna doznał obrażeń i trafił do szpitala. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Drugi z wypadków miał miejsce w sobotę około godz. 11:30 na drodze wojewódzkiej nr 988 w Strzyżowie.

W zderzeniu motocyklisty z audi śmierć poniósł 45-letni kierujący yamahą. Przez kilka godzin droga była tam całkowicie zablokowana. Na miejscu pracowali policjanci i prokurator. Trwa wyjaśnianie okoliczności tego tragicznego wypadku.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.