Szkoła Podstawowa w Miejscu Piastowym wzięła udział w akcji z okazji Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania.
W poniedziałek (2 października) w Szkole Podstawowej im. Tytusa Trzecieskiego w Miejscu Piastowym Wójt Gminy Dorota Chilik na zaproszenie Dyrektor Agnieszki Turek wzięła udział w akcji z okazji Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania.
Dobrze wszystkim znane wiersze czytały: Wójt Dorota Chilik, przedstawicielki zespołu Gminnych Żłobków Gminy Miejsce Piastowe, Biblioteki oraz Dyrektor Szkoły w Miejscu Piastowym.

Dzieci z zainteresowaniem słuchały opowieści o rzepce, kaczce dziwaczce czy wyspach bergamutach. Celem Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania, jest propagowanie czytelnictwa wśród najmłodszych. Czytanie jest najlepszym źródłem wiedzy a w dodatku pobudza wyobraźnie, poszerza słownictwo i świetnie wpływa na pamięć.

Zachęcamy wszystkich rodziców i dziadków aby spędzali w ten sposób czas ze swoimi pociechami. Wspólne czytanie buduje więzi i pozwala owocnie spędzić wspólnie czas.

Zobacz galerię


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.