Policja zatrzymała mężczyznę podejrzanego o brutalny atak nożem na 12-letnią dziewczynkę z Ukrainy w Rzeszowie.
Przypomnijmy, do zdarzenia doszło w poniedziałek 13 listopada około godziny 17 na osiedlu Baranówka w Rzeszowie. Nieznany sprawca ranił ostrym narzędziem 12-letnią dziewczynkę.

Ofiara przeszła operację w zakresie chirurgii twarzowo-szczękowej, a następnie została wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej. Lekarze określają jej stan jako "średnio-ciężki", ale stabilny. Śledczy nie znają motywu działań sprawcy. Poszukiwania sprawcy trwały przez całą noc oraz we wtorek.

Sprawca ataku na dziewczynkę zatrzymanyWe wtorek 14 listopada swoje śledztwo wszczęła prokuratura. Z jej ustaleń wynika, że dziewczynka szła sama na zakupy do pobliskiego sklepu i nagle nieznany mężczyzna miał zajść ją od tyłu, a następnie zadał kilka ran w okolicach szyi oraz głowy, ostrym przedmiotem, najprawdopodobniej nożem.

Dziewczynka przytomna, zdołała zadzwonić do swojej mamy, która po chwili zjawiła się na miejscu zdarzenia i zadzwoniła na numer alarmowy.

Wieczorem we wtorek policja wydała krótki komunikat, że funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który może mieć związek z wczorajszym atakiem.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.