Do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło między Nową Sarzyną a Majdanem Łętowskim. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych, cztery osoby trafiły do szpitala.
W niedzielę, około godziny 14.30, na jednej z dróg powiatowych doszło do zderzenia z udziałem dwóch samochodów osobowych.

wypadek w Nowej Sarzynie

Kierujący bmw, 44-letni mieszkaniec Łętowni, jadąc od Nowej Sarzyny, w kierunku Majdanu Łętowskiego, najprawdopodobniej podczas wykonywania manewru wyprzedzania innego uczestnika ruchu, na prostym odcinku drogi zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka samochodem marki BMW, którym kierowała 23-letnia mieszkanka Łętowni.

W wyniku zderzenia jeden z samochodów dachował. 23-latka podróżowała z trzema pasażerami. Do szpitala trafiło cztery osoby. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Obydwoje kierujący bmw byli trzeźwi. Droga w miejscu gdzie doszło do zderzenia była całkowicie zablokowana.

wypadek w Nowej Sarzynie

Na miejscu pracowali policjanci gromadząc materiał dowodowy, który na dalszym etapie postępowania pozwoli na wyjaśnienie dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.