Trudne warunki drogowe sprawiły, że na drogach powiatu stalowowolskiego tylko wczoraj doszło do 8 kolizji.
Opady śniegu sprawiły, że tylko wczoraj (28 listopada) na terenie powiatu stalowowolskiego odnotowano 8 kolizji. Żadna z osób uczestniczących w tych zdarzeniach nie odniosła poważniejszych obrażeń. Pomimo trudnych warunków drogowych tego dnia nie doszło do żadnego wypadku drogowego.

Do najgroźniejszego zdarzenia doszło po godzinie 10 w miejscowości Zdziechowice. Drugie, gdzie kierująca toyotą nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem, który następnie dachował. Kobieta została przewieziona do szpitala na badania. Nie wymagała hospitalizacji.

Na terenie miasta doszło do 4 zdarzeń. Na ul. Dąbrowskiego kierujący autobusem w wyniku nieprawidłowego manewru omijania najechał na unieruchomionego volkswagena. Na drodze wojewódzkiej nr 871 kierujący iveco najechał na tył poprzedzającego go audi. Na Al. Jana Pawła II kierujący fiatem najechał na tył mazdy. Na ul.1-go sierpnia w wyniku nie zachowania bezpiecznej odległości doszło do kolizji trzech pojazdów.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.