Rafał Ulatowski trenerem Resovii. 50-letni szkoleniowiec w przeszłości związany był m.in. z Zagłębiem Lubin, Cracovią, Lechią Gdańsk, Miedzią Legnica i GKS Bełchatów.
Pod jego wodzą Zagłębie oraz GKS Bełchatów zajmowały piątą lokatę w Ekstraklasie. Wcześniej jako asystent Czesława Michniewicza sięgnął też z lubinianami po mistrzostwo i superpuchar kraju.

W 2008 został mianowany asystentem selekcjonera reprezentacji Polski, Leo Beenhakkera. Przez 7 lat (2016 - 2023) był związany z Lechem Poznań. Pełnił tam rolę szefa szkolenia akademii, jak również odpowiadał za rozwój indywidualny młodych piłkarzy. Przez jego ręce przeszli m.in. obecni reprezentanci: Jakub Moder, Tymoteusz Puchacz, Jakub Kamiński, Michał Skóraś i Filip Marchwiński. W międzyczasie prowadził też rezerwy klubu z Poznania z którymi osiągnął awans do 2 ligi. Tymczasowo (po odejściu Nenada Bjelicy) był też trenerem I zespołu Lecha (2018).

Jednocześnie składzie sztabu szkoleniowego Resovii pozostaną Jakub Żukowski asystent trenera, Łukasz Sapela trener bramkarzy oraz trener przygotowania motorycznego Piotr Kotlarczyk.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.