Mieleccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w nocy w miejscowości Biały Bór. Kierujący audi, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie posesji i przepust drogowy. W wypadku ranna została pasażerka audi. 22-letni sprawca tego zdarzenia był pijany. Alkomat wskazał ponad 2 promile w jego organizmie.
Wczoraj po godz. 22, policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym z udziałem osobowego audi w miejscowości Biały Bór (w gminie Przecław). Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 22-letni mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego nie dostosował prędkości, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w bramę wjazdową do posesji i przepust drogowy.

Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. 22-latek został zatrzymany i przewieziony do mieleckiej jednostki policji. W wyniku zdarzenia poważnych obrażeń doznała 19-letnia pasażerka audi, która została przewieziona do szpitala. Samochód został zabezpieczony na parkingu strzeżonym.

22-latkowi grozi wysoka grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do 3 lat.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.